13. - 14.6.2025

újezd u přelouče

Punk čistě

Punk jinak

Akustický festival

Akustický pro nás znamená bez elektrických kytar. Dva dny, 25 kapel, stanování a parkování v těsné blízkosti akce. Zastřešená část areálu. Jídlo a pítí NONSTOP po celou dobu akce!!!

JÍDLO

Nechceme a nebudeme smažit, u nás smažáka a stripsy s hranolkama nenajdete.

Místo toho budeme TRHAT maso, UDIT klobásy, SEKAT sekanou, VAŘIT polévky, TOPIT utopence. BEZmasé a VEGANské jídlo u nás taky najdete.

Čerstvá zelenina a ovoce je samozřejmostí a k rannímu kafi budou domácí buchty a koláče.

Jo a jednorázový plasty nemáme rádi.

Partnerem festivalu je PIVOVAR BERÁNEK a KOFOLA

SLUŽBY

Pro zvýšení bezpečnosti vás a vašich věcí bude areál včetně stanového městečka a parkingu plně oplocen a hlídán, vstup do areálu je možný pouze s platnou vstupenkou.

 

V areálu není možné platit kartou, k dispozici bude jeden Cash Back terminál, abyste nemuseli do Přelouče k bankomatu když se rozšoupnete.

 

Ceny služeb:

  • stan ve stanovém městečku: zdarma
  • parking: 100 Kč /auto
  • úschovna i nabíjení je zpoplatněno symbolickou částkou 10 Kč

 

Další služby:

  • oáza (bar, úschovna, nabíjecí místo) jede nonstop
  • ohniště ve stanovém městečku 
  • vaše děti si můžou pohrát a společně s vámi se zabavit v dětském stanu blízko vstupu vnitřního areálu

Areál

Areál letního parketu v Újezdě u Přelouče je kapacitně  v současné době schopen pojmout cca 1500 návštěvníků, z toho je 650 míst k sezení, které je trvale zastřešené. Jako parkoviště a místo ke stanování při pořádání akcí slouží vedlejší hrací plocha fotbalového hřiště „B“, včetně míst přilehlých k areálu.“

Doprava

Autem: Areál se nachází na okraji Újezdu u Prelouče vzdáleném asi asi 7km od Exitu 68 dálnice D11.

Vlakem: Dojeďte rychlíkem nebo osobákem do stanice Přelouč na trase Praha Pardubice a my si vás tam vyzvedneme svozem. Po skončení festivalu vás tam zase odvezeme.

Svozy v letošním roce budeme realizovat dodávkou. V případě většího počtu zájemců o svoz se otočíme vícekrát (zapojíme další auto) – každopádně odvezeme všechny zájemce. Nástupní/výstupní místo bude před budovou vlakové stanice Přelouč a dodávka bude označená logem festivalu. 
 
Svozy směrem na festival budou odjíždět:
Pá 14.6. v 16:30 hod. a v 17:30 hod. 
So 15.6. v 9:00 hod. a ve 12:00 hod. 
 
Doba jízdy je cca 20 minut. 
 
Odvoz zpět z festivalu do Přelouče bude vyjíždět v Neděli 16.6. v 9:00 hod. a ve 12:00 hod.

Partneři

Aktuality

14.Červen 2024

Všechno je připraveno a počasí nám přeje, takže dnes to bude parádní! Brány areálu otevíráme už ve 4 odpoledne, tak na nic nečekej a přijďte se bavit na náš punkový festival. Čeká vás skvělá hudba, super atmosféra a spousta zábavy. Těšíme se na vás, tak se vidíme ve 4!

6. Červen 2024

Přátelé DĚKUJEME!!! za váš zájem o vstupenky v předprodeji. Ten jsme dle plánu ukončili, nicméně ponecháváme možnost si elektronicky zakoupit vstupenku – cena je o pivo a kousek nižší než u vstupenky na místě. A pamatujte… v každém případě budete mít u nás své ČÍRO v suchu pod střechou.

6. Květen 2024

Děkujeme za vaši důvěru, jsme rádi že vás naše akce oslovila a že vás přibývá – už teď se pohybujeme v násobcích prodaných vstupenek oproti celkovému předprodeji minulého ročníku. 

Nově jsme přidali vstupenky pouze na Pátek nebo na Sobotu a celý předprodej ukončíme symbolicky ŠestýhoŠestývŠest odpoledne. 

Lístky na místě samozřejmě budou, ale za trochu jiné ceny.

1. Květen 2024

Byl pozdní večer – první máj –

večerní máj – byl lásky čas.

Hrdliččin zval ku PUNKPLUGGED festu hlas,

kde borový zaváněl háj.

O LINEUPu šeptal tichý mech;

květoucí strom lhal lásky žel,

svou lásku k punku Krkavec pěl,

SPSka v 19:30 jevil vonný vzdech.

23. Duben 2024

Chcete k nám dojet vlakem?

Paráda. 

Mrkněte se na sekci INFO/DOPRAVA, kde jsme doplnili časy svozů z/do vlakové stanice Přelouč.

První kapela v Pátek začíná v 18:30 – tak to se svozem v 17:30 zvládáte. Oáza už bude otevřená, i když přijedete tím dřívějším – stavění stanu jde vždycky líp s čerstvě natočeným pivem.

Svozy z Přelouče budou i v Sobotu dopoledne a v Neděli vás na vlak taky hodíme.

16. Duben 2024

Přátelé…kamarádi, 

pokud nám chcete trochu pomoct a ubytovat tohoto krasavce s rozměry 2x1m na svém plotě/jiné ploše, který/á je na fajnovém místě, kde prochází/projíždí hodně fajnových lidí.. tak nám napište na pafinfo@pacoustic.cz mail s přesnou adresou… po případné domluvě přijedeme a pověsíme… odměnou vám po akci tento krasavec zůstane (minulý ročník byly hned rozebrané) stejně jako náš nehynoucí vděk. 

26. Březen 2024

Už jen pár dní si můžete koupit celofestivalovou vstupenku za skvělou cenu 590 Kč. 4.4.2024 v 16h končí předprodej první vlny vstupenek. Vstupenky v druhé vlně předprodeje budou s cenou 790 Kč a na místě pak bude cenovka 990 Kč. Na přelomu Dubna a Května zveřejníme lineup a dáme do předprodeje i jednodenní vstupenky.

12. Leden 2024

Zase jsme si říkali, že to nebudeme přehánět… zase to nevyšlo.

Kotlík máme a už se těšíme na Červen, až budeme vařit a servírovat. Bude to bašta. A ještě máme v jednání jednu pecičku… tak se tešte na dezert.

Celofestivalovej lupen stále za 590 Kč …. zatím…

20. Říjen 2023

Pohodová atmosféra, parádní lineup, zvuk ostrej jako břitva, skvělý žrádlo a pivo…. a čistý záchody 😀

…to byl podle nás minulý ročník festivalu PUNKPLUGGED.

A CHCEME SI TO DÁT ZNOVU!!!

Takže se v Újezdě u Přelouče opět sejde Česká Punková špička okořeněná zahraničními hosty. A ti všichni ti znovu dokážou, že bez elektrických kytar to rozhodně není nuda.

Předprodej už běží.. zatím za 590 Kč za celofestivalovej lupen.

22. Červen 2023

Stavíme, připravujeme.. užíváme si to vedro dneska. Čekáme na noční bouřku abychom vás zítra mohli přivítat při příjemnějších teplotách. Standa Forejtek, místní specialista na počasí a venkovní pobyt, očekává zítra umírněné počasí a v Sobotu má prý být úplně fajparádně. Tak doražte.

Dnes máte poslední možnost koupit si lístek v předprodeji. Zítra vás budeme čekat jak na hřišti u parkingu tak i v Přelouči u vlaku. 

16. Červen 2023

Týden do akce a musíme oznámit první (snad jedinou) změnu v nabitém lineupu… Johanka z Copycats čeká, neboli je v očekávání, takže ze zdravotních důvodů už nezvládne koncertovat. Přejeme oboum hodně štěstí a zdraví.

Náhradou bude sám Kníže pornofolku Záviš. Zahraje k poobědnímu odpočinku od 15.hodin. Dětem radši tou dobou dejte dvojitá sluchátka nebo s nima buďte v dětském koutku. 

8. Červen 2023

Díky partnerům akce bude vaše návštěva našeho festivalu zase o chlup příjemnější. Pivovar BERÁNEK pro vás uvaří speciální edici piva, po které se budete olizovat. V nedalekém FAJNPARKu si díky zakoupení vstupenky na náš festival užijete celodenní zábavu s dětmi se slevou 40% na vstupném. Jo a na TV ÓČKO STAR v pořadu ROCK THE NIGHT budou mít v Sobotu večer koule na to pustit Éčka a ukázat Bořka, tak se koukejte a zkuste tam vyhrát lupeny na tuhle parádní akci. 

2. Červen 2023

Tři týdny do akce a v sekci DOPRAVA připojujeme info o autobusových svozech. Aktuální cena celofestivalové vstupenky je stále 790 Kč, tentokrát již bez poukazu. Děti do 10ti let zdarma. 

26. Květen 2023

4 týdny zbývají do akce a přípravy jsou v plném proudu. LINE UP na jednotlivé dny je kompletní a vyvěšený, náhled areálu je taky hotov. Právě svařujeme otevřená ohniště do stanového městečka na kterých si opečete co budete chtít. Špekáčky máme kdyžtak v oáze k zakoupení, napichováky vám taky půjčíme. Pokud vás osloví PROGRAM na oba dva dny a rozhodnete se v celooploceném a hlídaném areálu přespat tak stanování neplatíte. Oáza ve stanovém městečku jede nonstop – v noci žízní a hladem určitě neumřete. Příští týden vyvěsíme jízdní řád svozového autobusu z/do Přelouče. Jo a pokud vás náš festival oslovil a chtěli byste si zkusit jaké to je na něm pracovat tak napište mail na PAFprovoz@pacoustic.cz – třeba se domluvíme. 

20. Duben 2023

Dva měsíce zbývají do akce a my tu máme poslední přírůstek pro vaše uši, oči a žízeň. Česká kometa tolik oblíbeného celtic punku Pirates of the Pubs!!! Jsme komplet! Oba dny naplněný k prasknutí.

6. Březen 2023

Zdražujeme a nezdražujeme.

Děkujeme všem, kteří si zakoupili vstupenku v 1. kole předprodeje. 2. kolo předprodeje již běží a pokud si koupíte Celofestivalovou vstupenku tak si u nás dáte jídlo v celkové hodnotě 150 Kč zdarma. Můžete si koupit i vstupenku pouze na Pátek či Sobotu.

24. Prosinec 2022

24.12. jsme si nadělili vánoční dárek. Spustili jsme nový web a rozjeli i facebook. Od 1.1.2023 bude zahájen předprodej vstupenek. Tak zvěte, sdílejte  a  kupujte.

19. Listopadu 2022

Krásný Volant Fest v Pardubicích uvidí první, ještě teplé výtisky plakátů a letáků na naši akci. Čímž děkujeme několika zúčastněným kapelám za podporu.

Říjen 2022

První „překážku“ nám do cesty postavil pořadatel drobné bezvýznamné akce v jižních čechách 😀 , který přeložil svoji akci o měsíc dopředu oproti jejich původnímu termínu. Vzhledem k váhové převaze pořadatelského týmu jsme se rozhodli, že do toho i tak jdeme.

Září 2022

Po letošní festivalové sezoně jsme oprášili myšlenku PunkPlugged festu a přesně na den 8.9.2022 založili společnost s názvem Queen Acoustic. Jestlipak víte proč…? …a šli jsme do toho. Vybrali jsme termín, vybrali jsme místo a rozjeli přípravy.

Srpen 2018

Padla prvotní myšlenka uspořádat akustický punkový fesťák. Zajímalo nás, jak bude rock n´rollová muzika znít bez elecktrikých kytar. Inspirací nám bylo pravidelné akustické turné kapely SPS, jedné z legend českého punku. Že by to mohla bejt prdel potvrdil i Floutek z Punk Floidů, se kterým jsme to na Podpáře probírali.