19. Červen 2026
PŘÁTELÉ DĚKUJEME!!! za to, že jste byli součástí tohoto ročníku a pomohli náš festival pozdvihnout zase o kus výš. Po týdnu rozbalování, víkendu s vámi a balení už konečně začínáme cítit nohy i ruce a tak můžeme napsat to pro nás nejpodstatnější.. Jsme obrovsky vděční za komunitu lidí, která se kolem tohoto festivalu utvořila .. nejen vás návštěvníků, ale i našich pracovníků.. rodinná atmosféra, pospolitost a pohoda je pro nás tou největší odměnou.. přesně pro to jsme tento festival začali pořádat..Nehledě na to, jestli vás bude 100 nebo 1000, je toto naší prioritou!!
PS: Tak zase za rok na stejném místě??
